אולפן הקלטותמגע אישי באירוע שלכם

 רגע לפני שאתם מתחילים לבחון ספקים ונותני שירותים לאירוע שאתם מתכננים, בטח קיבלתם מחברים או מבני משפחה רשימת המלצות שהמטרה שלה היא בעיקר לעשות לכם סדר כדי שתדעו במה צריך לטפל. בין המשימות הקבועות אתם כבר יודעים שתצטרכו לבחור אולם, תאריך, בגדים, צלם, תקליטן ועוד. הרשימה הזו בוודאי גם עברה כמה ידיים לפני שהגיעה אליכם, מה שמבהיר לכם בעיקר דבר אחד – שום דבר בה לא מקורי. אלא שאתם בטח רוצים להוסיף קצת מגע אישי לערב הזה ולהפוך את האירוע שלכם לחגיגה גדולה ומקורית שבה הייחודיות שלכם תבלוט ולאיש לא יהיה ספק מי ארגן את ההפקה הנהדרת הזו. אחת הדרכים הטובות לעשות את זה היא על ידי הפקה מוסיקלית שכולל הקלטת שיר באולפן הקלטות.

 

בת מצווה שתיזכר לעד

בנות רבות חולמות להיות זמרות וגם מעמידות פנים שהמסרק שלהן הוא מיקרופון כשהן מעלות מופע מול הראי בחדר השינה. חגיגת בת המצווה היא אחת ההזדמנויות הנדירות שלהן להגשים את החלום, לשיר ולהופיע לפני קהל אוהד – חברים ומשפחה. אם כן, אחד הדברים שיהפכו את החגיגה הגדולה להגשמת חלום עבור הקטנה שלכם, הוא האפשרות של הקלטת שיר בת מצווה שאותו היא תוכל לבצע בתוספת ריקוד מתאים שעליו היא תשמח להתאמן בבית כמה שרק צריך. אין לכם סיבה לחשוש שמא מדובר בפרויקט גדול, שכן כל שנדרש מכם הוא אולפן הקלטות מקצועי וכלת בת מצווה שיודעת בדיוק עם איזה שיר היא תרצה להופיע.

 

מקליטים ושרים

יש בישראל מספר אולפני הקלטה שיתאימו לצורך המשימה המיוחדת הזו, ואם אתם מחפשים אולפן הקלטות בצפון תשמחו לדעת שלא מדובר בחלום כלל וכלל. אולפן הקלטות בחיפה הוא אידאלי לצורך הקלטת השיר (או השירים) ובמהלך האירוע תוכלו להשמיע אותו במספר הזדמנויות שונות. למשל, אם אתם רוצים שהנסיכה תיכנס אל האירוע שלכם ותגרוף תשואות רמות, צוות של רקדניות יוכל ללוות אותה כשברקע השיר בביצוע האישי שלה. מאוחר יותר, כשהאורחים שלכם יסיימו לאכול את המנה העיקרית, כלת בת המצווה תופיע בריקוד אישי שלה לצלילי השיר המוקלט בקולה. זוהי אטרקציה גדולה אבל בעיקר שמחה רבה לבת שלכם, שמבחינתה מגשימה סוג של חלום. בזכותכם.

 

איך מתחילים?

רגע לפני שאתם יוצאים לדרך עצרו לרגע ובחנו את האפשרויות העומדות לרשותכם וכן בדקו מחירי אולפן הקלטות כדי לוודא שאתם עושים את זה כמו שצריך, באולפן מקצועי ואמין שיספק תוצאה איכותית. בהתאם לתקציב שלכם תוכלו להחליט האם שיר אחד יספיק או שיש מקום לאפשרויות נוספות יותר, ואם תרצו ותוכלו במסגרת התקציב שלכם, אתם יכולים להפוך את השיר הייחודי הזה למזכרת מתוקה. חלוקת תקליטורים לאורחים עם ביצוע של שיר או מספר שירים שהוקלטו באולפן הקלטות מקצועי ומנציחים את הכישרון של בתכם, היא בהחלט מתנה מיוחדת במינה. אין ספק שיש לכם כאן הזדמנות כמעט בלתי חוזרת לעזור לבת שלכם ליהנות בערב הגדול שלה מאחת האהבות הגדולות ביותר שלה, לשיר ולרקוד, ואף לקבל כמזכרת דיסק שהוא כולו שלה, כאילו הייתה זמרת מקצועית. אם המטרה שלכם היא לתכנן עבורה ערב בלתי נשכח – אתם בהחלט בדרך הנכונה.

X
מלאו שם וטלפון,
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-529999-999
פנייה נשלחה בהצלחה!
אנחנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-000000-0000