אודות

חברת הפקות אירועים "מיוזון", בהנהלת דימה ואולגה שדלובסקי ,נוסדה בשנת 1995.
דימה ואולגה עלו לארץ  מאוקראינה והתשוקה לריקוד סייעה להמשך דרכם של צמד הרקדנים המצליח גם בארץ.

דימה סיים בהצטיינות את האקדמיה הגבוהה למוזיקה ברוסיה עם תואר שני. במקביל , עבד כרקדן ראשי ומנהל אומנותי בלהקת ברייקדאנס מפורסמת. הלהקה ליוותה זמרים וכוכבי פופ מהשורה הראשונה, במסע הופעות והפקות טלוויזיוניות .

אולגה בוגרת אקדמיה למחול קלאסי. בכישרון רב הצליחה לשלב ולתרגם את עולם הריקוד לעולם עיצוב האופנה ומתפקדת כיום גם כמעצבת תלבושות לרקדנים, הפקות אופנה ומופעי ראווה .הצמד הכישרוני אחראי היום להפקת שואו מרהיב, המלווה בתלבושות ססגוניות, העמדה ומקצועיות לכל אורך הדרך.

כמו כן, לרשותכם עומד אולפן הקלטות מקצועי הנותן אפשרות לשלב את הכישרון שלכם בהפקה, וכמובן יחס אישי ובניית תוכנית לפי הצרכים האינדיבידואליים של כל לקוח!

לתשומת לבכם: אנחנו לא חברת תיווך. כפי שקרוב לוודאי נתקלתם לא מעט בחיפוש אחר האנשים הנכונים ,שייעצבו את האירוע שלכם. כל המידע עומד לרשותכם
באתר זה: מופעים,ריקודים ,כניסות מיוחדות, כוריאוגרפיה, עיצוב ותפירת תלבושות, הקלטת שיר וברכה באולפן רעיונות ואטרקציות לאירוע והכי חשוב ,בניית תכנית האירוע, מתבצע על ידינו באופן אישי.

הניסיון והעבודה הקריאטיבית שלנו מאפשרת לנו ליצור בשיתוף פעולה עם הלקוח, מאורע שלא דומה לכל האחרים ומכיוון שאנו יוצרים ומפיקים – האפשרויות לסיפוק צרכי הלקוח  אינסופיות!
בעזרתנו תוכלו ליהנות מאירוע חד פעמי, המשלב בתוכו את אטרקציות של עולם האופנה והשואו-ביזנס. תיצרו אוירה

ייחודית ובלתי מתפשרת וכמובן חוויה עבורכם ולכל הנוכחים באירוע ,שתיזכר לשנים רבות .
תצפו, תתפלאו, תתרשמו ...
ברוכים הבאים לעולם הבידור של "מיוזון".

X
מלאו שם וטלפון,
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-529999-999
פנייה נשלחה בהצלחה!
אנחנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-000000-0000