אטרקציות לבר מצווה

חוגגים בר מצווה

גיל 13 הוא גיל מיוחד לבנים שמרגישים שהם נעשים קצת יותר גדולים, קצת יותר גברים צעירים. אין ספק שהם צודקים ואתם בוודאי מרגישים את השינוי הזה בעצמכם ככל שהם מתעקשים להביע את עמדתם בכל הזדמנות, לפעמים אפילו בקול גדול. אם כן, אתם בוודאי מסכימים שאת הגיל המיוחד הזה צריך לחגוג ברוב פאר ובהדר, להזמין את החברים ואת המשפחה ולהפיק אירוע שגם הוא וגם אתם תזכרו עוד זמן רב. באופן כללי אין ספק שמדובר באירוע שכלליו פחות או יותר ידועים מראש, אבל אתם בכל זאת יכולים להוסיף לו קצת מגע אישי עם אטרקציות לבר מצווה, כאלה שיהפכו את הילד שלכם למוקד לתשומת הלב גם באירוע עצמו וגם בכיתה, בבוקר שאחרי ואף בחודשים הבאים.

 

מרשימים כבר בכניסה

בואו נודה על האמת – הצלחת האירוע הזה תימדד מהרגע הראשון ועד לכתו של האורח האחרון שלכם. אם כן כדאי לחשוב גם על רגע הכניסה לבר מצווה, ועל האופן שבו יתקבל בנכם באירוע שלו. יש מגוון דרכים מקוריות ומלהיבות להפוך את הכניסה לבר מצווה לפסטיבל של ממש, למשל אם תלווה אותו להקת רקדניות בשמלות צבעוניות ומנצנצות לצלילי השיר האהוב עליו. אפשרות נוספת היא לקבוע שיר כניסה לבר מצווה שהוא מקורי ומשתלב היטב עם מופע רובוט לד לייזר מרתק או שיר מרגש לבר מצווה בסגנון מסורתי כולל שופרות וספר תורה. אפשר לבחור מתוך מגוון כניסות לבר מצווה, שלכל אחת יתרונות משלה אבל בשורה התחתונה כל אחת יכולה להתאים באופן ספציפי לחתן בר המצווה.

 

אטרקציות במהלך האירוע

לאחר שעברנו בשלום את טבילת האש והשלב של כניסה לבר מצווה כבר מאחורינו, הגיע הזמן לתכנן את שאר מרכיבי הערב ולצקת בו תוכן. בין השירים והריקודים בטח תרצו לעצור לצורך נאום תודה מרגש של בנכם, אבל מה לגבי שילובן של אטרקציות לבר מצווה, כאלה שיוסיפו צבע ועניין לאורך הערב כולו? האפשרויות שעומדות לפניכם הן רבות וכוללות כמה דברים מוכרים ובנאליים יותר כמו אביזרים המיועדים לרחבת הריקודים, צלם מגנטים או פינת משחקים לטובת הנערים והנערות שיעדיפו לשחק פינג פונג בזמן הפסקת האוכל. אלא שישנן גם כמה אטרקציות מקוריות קצת יותר כמו מופע היפ הופ, מופע אש, ריקוד ברייקדאנס מלהיב ,רובוט לייזר לד ,מייצגים רקדניות לבר מצווה ועוד. אפשר לבחור גם בקונספט מדליק שילווה את האירוע מתחילתו ועד סופו, למשל להוסיף לכניסה לבר מצווה גם צוות של רקדני ברייקדאנס או מייצגים לבר מצווה, שיחזרו שוב בשלב מאוחר יותר למופע מיוחד משלהם.

 

מציינים את גיל המצוות

חשוב לזכור שהאירוע הזה מסמל את הגיעו של בנכם לגיל המצוות, מה שהופך את הערב כולו לאירוע שהוא הרבה יותר מעוד חגיגת יום הולדת. אתם יכולים להתייחס לכך באופן מפורש, למשל על ידי מופע צבעוני שבמסגרתו תבצעו הכנסת ספר תורה. אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם היא להקליט שיר מיוחד בביצוע חתן בר המצווה. הקלטת שיר בר מצווה תביא לכם יתרון כפול. מצד אחד ניתן לתכנן הופעה של הילד בליווי מייצגים ורקדניות לאירועים ומצד שני, אם תרצו, תוכלו לתת לאורחים שלכם כמתנה תקליטור עם הביצוע המרגש, המוקלט באופן מקצועי באולפן ויישאר להם כמזכרת מהאירוע המשמח הזה, שהוא בהחלט אירוע של פעם בחיים. היצע האטרקציות שעומד לרשותכם פשוט אדיר - אתם רק צריכים לבחור. לצפייה בגלריית וידאו בר מצווה »

גלריה תמונות לצפייה בגלריית וידאו בר מצווה »


X
מלאו שם וטלפון,
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-529999-999
פנייה נשלחה בהצלחה!
אנחנו נחזור אליכם בהקדם.
+(972)-000000-0000